Contact

Contact met Tecforce

Tecforce is actief in heel Nederland en in Antwerpen. Er is dus altijd een contactpersoon die de ins en outs weet van jouw regio. Vragen, opmerkingen of suggesties? Neem contact met ons op door onderstaand formulier in te vullen. Wij nemen dan spoedig contact met je op!

Kopenhagen 5d, 2993 LL Barendrecht

VAT: NL013380589B76

Stuur je gegevens

Onze vestigingen

Tecforce Zeist

Dijnselburgerlaan 1-4, 3705 LP Zeist
Martijn de Rooij
Martijn de Rooij

Operationeel Manager

0628490709
martijn.de.rooij@tecforce.nl
Bel mij
Mail mij
Management Team

Tolis Arambatzakis
Tolis Arambatzakis

Regiomanager

+31 6 18 86 89 39
tolis.arambatzakis@tecforce.nl
Bel mij
Mail mij
Bouw, Civiel / Publiek Domein

Mitch van Breugelen
Mitch van Breugelen

Accountmanager

+31 6 43 41 19 56
mitch.van.breugelen@tecforce.nl
Bel mij
Mail mij
Bouw, Civiel en Installatietechniek

Noah Amelo
Noah Amelo

Junior Accountmanager

+31 6 81 05 84 35
noah.amelo@tecforce.nl
Bel mij
Mail mij
Bouw, Civiel en Installatietechniek

Tecforce Assen

Korenmaat 7a 9405 TL, Assen (Nederland)
Martijn de Rooij
Martijn de Rooij

Operationeel Manager

0628490709
martijn.de.rooij@tecforce.nl
Bel mij
Mail mij
Management Team

Ger Zwik
Ger Zwik

Senior Business Developer

+31 6 53 52 84 36
ger.zwik@tecforce.nl
Bel mij
Mail mij
Energy

Taco Groenhuis
Taco Groenhuis
Jarwin Bouma
Jarwin Bouma

Tecforce Barendrecht

Kopenhagen 5C 2993 LL, Barendrecht (Nederland)
Martijn de Rooij
Martijn de Rooij

Operationeel Manager

0628490709
martijn.de.rooij@tecforce.nl
Bel mij
Mail mij
Management Team

Leon dos Santos
Leon dos Santos
Tom de Smit
Tom de Smit
Joris Stegeman
Joris Stegeman
Cris Montero
Cris Montero
Saloua Majiti
Saloua Majiti
Tolis Arambatzakis
Tolis Arambatzakis

Regiomanager

+31 6 18 86 89 39
tolis.arambatzakis@tecforce.nl
Bel mij
Mail mij
Bouw, Civiel / Publiek Domein

Tecforce Eindhoven

Looyenbeemd 3B 5652 BH, Eindhoven (Nederland)
Martijn de Rooij
Martijn de Rooij

Operationeel Manager

0628490709
martijn.de.rooij@tecforce.nl
Bel mij
Mail mij
Management Team

Roy van Oirschot
Roy van Oirschot

Senior Accountmanager

+31 6 39 27 32 99
roy.vanoirschot@tecforce.nl
Bel mij
Mail mij
Bouw, Civiel en Installatietechniek

Tecforce Hengelo

Oude Boekeloseweg 33, Hengelo (Nederland)
Martijn de Rooij
Martijn de Rooij

Operationeel Manager

0628490709
martijn.de.rooij@tecforce.nl
Bel mij
Mail mij
Management Team

Rick Wiegerinck
Rick Wiegerinck

Accountmanager

+ 31 6 81 05 84 34
rick.wiegerinck@tecforce.nl
Bel mij
Mail mij
Bouw, Civiel en Installatietechniek

Oğuz Baştürk
Oğuz Baştürk

Medior Accountmanager

+31 6 28 91 47 57
oguz.basturk@tecforce.nl
Bel mij
Mail mij
Bouw, Civiel en Installatietechniek

Tecforce HQ

Kopenhagen 5D 2993 LL, Barendrecht (Nederland)
Martijn de Rooij
Martijn de Rooij

Operationeel Manager

0628490709
martijn.de.rooij@tecforce.nl
Bel mij
Mail mij
Management Team

Patrick Schmitt
Patrick Schmitt

Recruitment Manager

0639823293
patrick.schmitt@tecforce.nl
Bel mij
Mail mij
Management Team

Emily Pons
Emily Pons
Peter Hoogwerf
Peter Hoogwerf
Yasar Erol
Yasar Erol

Marketing Manager

+31 6 18 20 67 67
Yasar.erol@tecqgroep.com
Bel mij
Mail mij
Management Team

Samia Hajar
Samia Hajar

Employer Branding Marketeer

+31 6 81 05 84 07
Samia.hajar@tecqgroep.com
Bel mij
Mail mij
Staf

Francis Mekhail
Francis Mekhail
Kelly Schmitz
Kelly Schmitz
Jvanny Rood
Jvanny Rood
Kirsten Stuiver
Kirsten Stuiver
Tessa Lavooij
Tessa Lavooij
Rachel Bergsma
Rachel Bergsma
Stephanie Pijl
Stephanie Pijl
Mabel ten Berge
Mabel ten Berge
Leontien de Booij
Leontien de Booij
Sayora Leendertse
Sayora Leendertse
Alex Nagelhout
Alex Nagelhout

Business Controller

+31 10 790 7200
alex.nagelhout@tecqgroep.com
Bel mij
Mail mij
Management Team

Angela Ramfulsing
Angela Ramfulsing
Lukrecija Vukovic
Lukrecija Vukovic
Claudia Belt
Claudia Belt

Administratief Medewerkster

+31 10 790 7200
claudia.belt@tecqgroep.com
Bel mij
Mail mij
Staf